Firma MT Project realizuje własne projekty inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego.

Nasze działania obejmują całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach, poprzez tworzenie projektów we współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi, ponadto uzyskanie zezwoleń na budowę, aż po przekazanie gotowych mieszkań naszym klientom.

Istniejemy na rynku zasadniczo niedługo biorąc pod uwagę największych z branży.  Na pewno jesteśmy pasjonatami i miłośnikami nowoczesnej, stylowej, ale zwłaszcza profesjonalnej architektury, a te elementy wyróżniają nas na tle pozostałych deweloperów z Wrocławia.

Od naszych pracowników wymagamy tego samego. Zatem nasz zespół to grupa ekspertów, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie, cały czas zyskując nowe doświadczenia i rozwijając swoje umiejętności. Tworząc nasze inwestycje w zachodniej części Wrocławia – na Maślicach, Stabłowicach i w Wilkszynie, stawiamy się w Waszej sytuacji  – przyszłych właścicieli i dlatego dbamy o każdy szczegół projektu od ogółu do szczegółu.

O efektach naszej pracy i jakości wykonania na pewno świadczą zadowoleni mieszkańcy naszych nieruchomości, którzy wzbogacili się o nietuzinkowe designerskie domy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz zrealizowanymi już realizacjami, które z całą pewnością lepiej przybliżą dewelopera z Wrocławia firmę MT Project.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu.

Wybór tego odpowiedniego, wymarzonego i docelowego domu we Wrocławiu nie jest łatwy, szczególnie gdy do wyboru mamy takie lokalizacje jak Wilkszyn, Maślice czy Stabłowice. Miejsca te są równie piękne jak i dają nam wiele pod względem oddalenia od miejskiego zgiełku i większej przestrzeni do rekreacji. Jednak dojazd do centrum z naszego domu na Wrocławskich Maślicach czy Stabłowicach nie jest rzeczą trudną. Komunikacja miejska stoi na wysokim poziomie, tak samo jak dojazd za pomocą własnego samochodu. Domy na sprzedaż w tym rejonie to prawdziwa gratka dla miłośników przestrzeni i komfortu, które również dają poczucie bezpieczeństwa i niebanalny design.

Decydując się na nasze nieruchomości mają Państwo pewność, że wybrali rzetelną i w pełni profesjonalną firmę dla której budowa przysłowiowych czterech ścian to chleb powszedni i pasja. Domy na Wrocławskich Maślicach, Stabłowicach i w Wilkszynie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bliższego poznania inwestycji.

NASZ ZESPÓŁ

Kontakt w sprawie sprzedaży

Nadzór nad projektem

NASZA HISTORIA

2019

WILKSZYN ETAP I
W lipcu ruszyła budowa inwestycji domów w zabudowie szeregowej przy Leśnej w Wilkszynie. W skład I etapu osiedla wchodzi 15 lokali dwupoziomowych o metrażu 105,33 m2. Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy mikroklimat i otoczenie zieleni to atuty, które zapewnią odpowiedni standard dla Państwa potrzeb i oczekiwań.

2018

LUBAWSKA ETAP III
W czerwcu ruszyła budowa kolejnego już etapu zabudowy szeregowej przy ul.Lubawskiej 1-7. Tym razem razem w skład osiedla wchodzi 16 lokali dwupoziomowych. Metraż od 102 do 121 m2. Stale podwyższamy nasz standard deweloperski co przekłada się na coraz większe zainteresowanie naszymi projektami.

2017/2018

LUBAWSKA ETAP II
Powstało kolejnych osiem lokali w zabudowie szeregowej, będących odzwierciedleniem pierwszej inwestycji przy tej samej ulicy.

2017

BIAŁOSTOCKA
Po udanym projekcie, jakim było zrealizowanie inwestycji o zabudowie szeregowej przy ulicy Lubawskiej 17-19 na Stabłowicach, rozpoczęliśmy budowę kolejnych kompleksów mieszkalnych usytuowanych na sąsiadujących Maślicach. Inwestycja składa się z czterech lokali o charakterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, jednego budynku wolnostojącego dwulokalowego oraz czterech apartamentów.

2016

LUBAWSKA ETAP I
Rozpoczynamy pierwszą inwestycję. Nasz debiut deweloperski jest przemyślanym projektem optymalizującym wszelkie aspekty – od ekonomicznych po ergonomiczne. Korzystając z doświadczenia na rynku instalacyjnym naszą inwestycję wyposażamy w niespotykane u innych deweloperów rozwiązania, jak np. kocioł i instalację firmy Viessmann czy energooszczędną instalację klimatyzacji firmy LG. Te i inne ciekawe rozwiązania spotkają Państwo na naszych inwestycjach projektowanych na Stabłowicach i Maślicach we Wrocławiu.

2015

MT PROJECT SP. J.
Wypracowany sukces na rynku budowlanym w branży instalacyjnej zachęcił właścicieli firmy Evotherm do dywersyfikacji nowych celów i zadań. W 2015 roku zostaje powołana firma MT Project Spółka Jawna, która ma na celu prowadzić deweloperskie inwestycje budowlane na terenie Wrocławia.

2011

EVOTHERM – EKSPANASJA
Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firmy firma Evotherm powiększa stale swoją ofertę, która w 2011 roku obejmuje pełny zakres instalacji mechanicznych, zatrudniając przy tym ok. 50 osób.

2008

EVOTHERM
Firma Evotherm rozpoczyna swą działalność w zakresie wykonywania i projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Założycielami firmy są Mirosław Majchrzak i Tomasz Tomasiewicz.

Co robimy?


PERFEKCYJNE PROJEKTY
Każda budowa jest dokładnie przemyślana i zaprojektowana w perfekcyjny sposób.

PODNOSIMY STANDARDY
Staramy się stale podnosić standardy wykonania i wyposażenia naszych domów.

DOKŁADNA INFORMACJA
Zawsze udostępniamy dokładną informację dotyczącą naszych inwestycji.

BUDUJEMY SERCEM
Każda inwestycja jest prowadzona przez ludzi, którzy kochają budować.