ul.Białostocka 51-53

Wrocław ul. Białostocka

Po udanym projekcie, jakim było zrealizowanie inwestycji o zabudowie szeregowej przy ulicy Lubawskiej 17-19 na Stabłowicach, rozpoczęliśmy budowę kolejnych kompleksów mieszkalnych usytuowanych na sąsiadujących Maślicach.
Inwestycja składa się z czterech lokali o charakterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, jednego budynku wolnostojącego dwulokalowego oraz czterech apartamentów.
Domy wyposażone są w garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe jak i przydomowe ogródki. Apartamenty posiadają miejsce parkingowe i przynależne ogródki.

Wysoka jakość wykonania i bogate wyposażenie w standardzie deweloperskim budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę. Zagwarantują one pełny komfort oraz zadowolenie mieszkańcom naszego nowego osiedla.

Tworząc inwestycję dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak najwyższą wygodę życia codziennego. Coraz szybciej rozwijająca się infrastruktura Maślic, liczne udogodnienia i doskonała komunikacja z centrum sprawiły, że ta część Wrocławia stała się idealnym miejscem do życia.

Atrakcyjność tego miejsca związana jest z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych oraz bliskością obwodnicy autostradowej, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu części miasta. Tak usytuowana nieruchomość pozwala cieszyć się odpoczynkiem od codziennego zgiełku, a jednocześnie czerpać korzyści z bliskości infrastruktury miejskiej.W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonują sieci handlowe a w niewielkiej odległości także szkoła, przychodnia zdrowia oraz żłobek.

Dodatkowym atutem jest bliskość rzeki Odry i publicznych terenów zielonych gdzie można spędzić rodzinne weekendy.