Dlaczego Stabłowice?

Wrocław to wyjątkowe miasto zarówno przez swoją historię jak i ludzi którzy je tworzą. Stabłowice to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Atrakcyjność tego miejsca związana jest z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych oraz usytuowaniem umożliwiających sprawny dojazd do innych części miasta komunikacją miejską oraz dzięki obwodnicy autostradowej.


ZIELONE STABŁOWICE

Aktywny odpoczynek po pracy i nauce pomaga utrzymać zdrowy balans życia. Trasy rowerowe i spacerowe w Parku Stabłowickim czy niedaleko położonym Parku Leśnickim to świetne miejsce dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia. Relaks nad wodą, bieganie leśnymi ścieżkami, jazda konna czy rodzinny piknik na łące – to wszystko jest tu dostępne na wyciągnięcie ręki.
Mieszkańcy Stabłowic cenią sobie zdrowe powietrze i zielone miejsca do odpoczynku i dlatego z ich inicjatywy powstaje tu Ekopark – naturalny teren odpoczynku, relaksu i zabawy. Złożony został również wniosek o wybudowanie 3 boisk, placu zabaw i siłowni w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

INFRASTRYKTURA I KOMUNIKACJA
Wybierając Stabłowice nie musisz martwić się o edukację najmłodszych – znajdziesz tu pełną ofertę żłobków, przedszkoli i szkół. Bez problemu zrobisz tu zakupy czy skorzystasz z usług potrzebnych ci na co dzień. Ta lokalizacja pozwala cieszyć się odpoczynkiem od codziennego zgiełku, a jednocześnie zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu części miasta dzięki autostradowej obwodnicy czy komunikacji miejskiej w tym pociągom odjeżdżającym z pobliskiej stacji Pracze.


SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA
Ulubione 1 to już trzecia nasza inwestycja przy ul. Lubawskiej na Stabłowicach. Mając sprawdzony projekt, zaufanych pracowników i gotowe rozwiązania, docenione przez klientów mieszkających w wybudowanych przez nas szeregówkach, mamy pewność, że oddajemy w Państwa ręce dom na miarę waszych potrzeb. To miejsce, które stanie się waszym ulubionym – stanie się waszym domem.

 

Sprawdź ofertę szeregówek przy UL. LUBAWSKIEJ 1-7 na Stabłowicach