LUBAWSKA 1-7 PRESTIŻOWY STANDARD – KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CENIE

Osiedle przy ul. Lubawskiej – Stabłowice (Wrocław)

W czerwcu 2018 roku ruszyła budowa już trzeciej naszej inwestycji położonej przy ulicy Lubawskiej na wrocławskich Stabłowicach. Osiedle to jest aktualnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Wrocławia. Atrakcyjność tego miejsca związana jest z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych oraz bliskością obwodnicy autostradowej, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu części miasta. Tak usytuowana lokalizacja pozwala cieszyć się odpoczynkiem od codziennego zgiełku, a jednocześnie czerpać korzyści z bliskości infrastruktury miejskiej.

Tym razem w skład osiedla wchodzić będzie szesnaście dwupoziomowych lokali o charakterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Metraż lokali od 102 do 121 m2. W ich skład wchodzą dwie łazienki, trzy lub cztery sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. Każdy z lokali będzie posiadał garaż z miejscem postojowym oraz przydomowe ogródki. Wysoka jakość wykonania i bogate wyposażenie w standardzie deweloperskim budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę. Zagwarantują one pełny komfort oraz zadowolenie mieszkańcom naszego nowego osiedla.

SZEREGÓWKI W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI OD 529 000 ZŁ

Kup szereg na Stabłowicach w inwestycji Ulubione 1 i do 19.04.2019r. podpisz z nami umowę, a w cenie domu wykonamy taras o wartości 5000 zł. Jeśli podpiszesz umowę jako pierwszy dodatkowo otrzymasz upust 20 000 zł.

 

Współpracujemy z: